Infrapanely se vyrábí v širokém spektru příkonů a rozměrů ve německé kvalitě a moderním designu.

Technologie infrapanelů

Infrapanely Heatwell typ FL a CL německého výrobce kombinují kvalitní celokovové bezrámové provedení a precizní designové zpracování s nejmodernějšími technologiemi. Účinnost infrapanelů snižuje náklady na vytápění a kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost bez servisních zásahů.

Tloušťka infrapanelu unikátní konstrukce je pouze 1,7 cm a na stěně tak v porovnání s jinými výrobky na trhu nezabírá téměř žádný prostor a pokud zvolíte i vlastní motiv na infrapanel, dokonale splyne s ostatními dekoračními předměty.

Příkony infrapanelů pokrývají kompletní potřebu pro vytápění místností v rozsahu od 250 do 950W. Infrapanely jsou vyráběny v rozměrech od 60×90 až do 60x150cm ve třech teplotách povrchu pro každý jednotlivý typ infrapanelů.

Provedení infrapanelů uspokojí i náročné požadavky našich zákazníků. Základní typy infrapanelů jsou bílé s hliníkovým rámem s možností vlastního motivu. Pro náročné zákazníky máme připraveny luxusní bezrámová skla bílá a černá a exklusivně také zrcadla.

Infrapanely Heatwell pokrývají veškeré požadavky našich zákazníků a lze je designově uzpůsobit libovolnému typu interiéru.

Přední strana panelu

Zadní strana panelu

Montáž na stěnu

Montáž na strop

Bližší specifikace produktů